اطلاعات عمومی

درباره برند ECM

درباره برند ECM

ECM تیمی از متخصصان است که سال ها تجربه را با مهارت های برجسته در ساخت دستگاه های قهوه ساز و اسپرسوساز ترکیب می کند. این شرکت دارای هسته ای از کارکنان مجرب است.

ولفگانگ هاوک، بنیانگذار شرکت و رئیس ECM Manufacture GmbH، بیش از 25 سال است که در تجارت اسپرسو فعال بوده و در نهاد فرهنگ اسپرسو ایتالیایی در آلمان بسیار تأثیرگذار بوده است.

دهه ها تخصص کسب شده به عنوان وارد کننده انحصاری برای مجموعه ای از برندهای ایتالیایی مانند Gaggia، Cimbali، Pavoni، Quick و Vibiemme و ایده او برای تولید دستگاه های اسپرسوساز با کیفیت و بادوام با استفاده از اجزای آزمایش شده از دنیای حرفه ای فن آوری سرانجام باعث شد هاوک در سال 1996 رویای خود را به واقعیت تبدیل کند و برای اولین بار محصولات خود را به بازار عرضه کند. طیف محصولات با اولین نسخه از مدل “ECM Technika” آغاز شد، که امروزه نیز بسیار محبوب است.

                                    Technika V Profi PID

گام به گام مدل های بیشتری اضافه شد. ماشین ها در همان کارخانه ای در ایتالیا مونتاژ شدند که امروزه اکثر ماشین های ECM در آنجا تولید می شوند.

تقاضا برای عصر جدید ماشین‌های خانگی با ویژگی و استعداد اسپرسوبار ایتالیایی در واقع زیاد بود و شرکت به سرعت رشد کرد. در سال 2005، همکاری با شریک ایتالیایی به همین نام به پایان رسید.

طراحی، ساخت و توسعه محصول به طور کامل به آلمان منتقل شد. این تولید که در ابتدا به عنوان یک “میز کار توسعه یافته” به یک شرکت سوم واگذار شد، تنها دو سال بعد به طور کامل در دستان شرکت قرار گرفت.محصولات ECM در حال حاضر در دو مکان تولید می شود. مدل های تک دیگ و مبدل حرارتی همچنان در ایتالیا تولید می شوند، در حالی که مدل Synchronika دو دیگ بخار، ماشین های تجاری و طیف وسیعی از آسیاب ها نیز دست ساز آلمان هستند.

 

در سال 2009 مایکل هاک، پسر ولفگانگ هاک، به تیم مدیریتی شرکت پیوست. تا به امروز، او نه تنها صاحب یک تیم همیشه در حال رشد و با انگیزه از علاقه مندان به قهوه است، بلکه نقشی کاملاً محوری به عنوان یک ایده پرداز از نظر طراحی و توسعه محصول ایفا می کند.

اشتیاق دو نسل هاوک به دنیای اسپرسو نه تنها در محصولات خود آنها بلکه در شیفتگی آنها نسبت به صنایع دستی و طراحی باورنکردنی دستاوردهای اولیه تولید اسپرسوساز و آسیاب منعکس شده است. این خانواده طی سال‌ها مجموعه‌ای چشمگیر از وسایل تاریخی را جمع آوری کرده است. این مجموعه از عتیقه جات و عتیقه جات قهوه را می توان در موزه خصوصی داخلی آنها یافت که به عنوان قلب شرکت ECM و همچنین یک تور مسافرتی واقعی در دنیای هیجان انگیز اسپرسو عمل می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *